Geography Prize: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(2017) |
(2018) |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
|2017 | |2017 | ||
|valign="top" | [[Owen Long]] | |valign="top" | [[Owen Long]] | ||
|- | |||
|- | |||
|2018 | |||
|valign="top" | [[William Tetther]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 23:06, 26 December 2018
For geography
| Year | Winner |
|---|---|
| 2012 | Jack Pordham |
| 2013 | James Reed |
| 2014 | Kimberley Van Haren |
| 2015 | Henry Bain |
| 2016 | Eleanor Bradley |
| 2017 | Owen Long |
| 2018 | William Tetther |