Dickson Science Prize: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(1983) |
(2003) |
||
| Line 7: | Line 7: | ||
|1983 | |1983 | ||
|valign="top" | [[Barry Ward | B Ward]] | |valign="top" | [[Barry Ward | B Ward]] | ||
|- | |||
|- | |||
|... | |||
|valign="top" | | |||
|- | |||
|- | |||
|2003 | |||
|valign="top" | [[Christopher Thomas]] | |||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
Revision as of 00:41, 19 February 2015
For science.
| Year | Winner |
|---|---|
| 1983 | B Ward |
| ... | |
| 2003 | Christopher Thomas |
| ... | |
| 2012 | Adam Kinch |
| 2013 | Ali Haider |
| 2014 | Vashist Motkur |